KONST / Oljemålningar / Allmogemålning 7517016
nr 751 7016
Allmogemålning
Tillskriven Johannes Nilsson, Kristus på korset, Hallandsmåleri, 74 x 34
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 2 april 2012
kl 19:57:46
1/4 17:57:50